Sīkdatņu politika - Multi-Mam LV


Šīs vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes un kā tās ir noderīgas jums

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, līdzīgi kā gandrīz visas tīmekļa vietnes, lai nodrošinātu jums iespējami labāko pieredzi. Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek izvietoti jūsu datorā vai mobilajā telefonā, kad jūs pārlūkojat tīmekļa vietnes


Mūsu sīkdatnes mums palīdz:
 • Pārliecināties par pareizu tīmekļa vietnes darbību
 • Iegaumēt jūsu iestatījumus apmeklējuma laikā un laikā starp apmeklējumiem
 • Uzlabot tīmekļa vietnes ātrumu/drošumu
 • Ļauj jums dalīties lapās sociālajos tīklos, piemēram, Facebook
 • Nepārtraukti uzlabot mūsu tīmekļa vietni jūsu ērtībai
 • Padarīt mūsu mārketingu efektīvāku
Mēs neizmantojam sīkdatnes, lai:
 • Ievāktu jebkādu personisko identifikācijas informāciju (bez jūsu atļaujas)
 • Ievāktu jebkādu sensitīvu informāciju (bez jūsu atļaujas)
 • Nodotu datus reklāmas tīkliem
 • Nodotu personiskos identifikācijas datus trešajām pusēm
 • Izmaksātu pārdošanas komisijas
 • Zemāk jūs varat uzzināt visu par mūsu izmantotajām sīkdatnēm

  Ļaujot mums izmantot sīkdatnes
  Ja jūsu tīmekļa pārlūka, kuru jūs lietojat šīs tīmekļa vietnes aplūkošanai, iestatījumos ir atļauta sīkdatņu pieņemšana, mēs pieņemam, ka tas un tas, ka jūs turpināt lietot mūsu tīmekļa vietni, nozīmē, ka jums pret to nav iebildumu. Ja jūs vēlaties dzēst vai nevēlaties lietot sīkdatnes no mūsu tīmekļa vietnes, uzziniet, zemāk jūs varat uzzināt, kā to izdarīt. Tomēr, to izdarot, visticamāk, ka mūsu tīmekļa vietne nestrādās tā, kā jūs to vēlaties.

  Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu mūsu tīmekļa vietnes darbību, tai skaitā:
  Iegaumētu jūsu meklēšanas iestatījumu. Ļautu jums ievietot komentārus mūsu tīmekļa vietnē. Vienīgais veids, kā var nelieto šīs sīkdatnes, ir nelietot mūsu tīmekļa vietni.

  Trešu pušu funkcijas
  Mūsu tīmekļa vietne, kā vairākums tīmekļa vietņu, ietver trešu pušu nodrošinātas funkcijas. Ierasts piemērs ir iestrādātie YouTube video. Mūsu tīmekļa vietne ietver sekojošās trešās puses, kas izmanto sīkdatnes: YouTube. Atspējojot šīs sīkdatnes, visticamāk, ka šo trešo pušu funkcionalitāte būs pārtraukta.

  Sociālo tīmekļa vietņu sīkdatnes
  Jūs varat viegli nospiest Like vai dalīties mūsu saturā ar Facebook, Twitter un līdzīgām platformām. Šim nolūkam mēs mūsu tīmekļa vietnē esam pievienojuši attiecīgās dalīšanās pogas. Sīkdatnes iestate: Facebook un Twitter. Dažādu sociālo tīklu privātuma skaidrojumi atšķiras un ir atkarīgi no jūsu izvēlētajiem privātuma iestatījumiem šajos sociālajos tīklos.

  Anonīmu apmeklētāju statistikas sīkdatnes
  Mēs izmantojam sīkdatnes, lai apkopotu statistiku par to, cik daudz cilvēku ir apmeklējuši mūsu tīmekļa vietni, kādas tehnoloģijas viņi lieto (piemēram, Mac vai Windows, kas palīdz noteikt, kad mūsu tīmekļa vietne nedarbojas tā, kā tai vajadzētu), cik ilgi apmeklētāji uzturas tīmekļa vietnē, kuras lapas viņi aplūko utt. Tas viss mums palīdz nepārtraukti uzlabot mūsu tīmekļa vietni. Šīs analītiskās programmas vēsta mums arī to (anonīmā veidā), kā cilvēki ir sasnieguši mūsu tīmekļa vietni (piemēram, no meklētāja) un to, vai viņi mums palīdz ieguldīt vairāk naudas mūsu pakalpojumu attīstībā, nevis mārketinga tēriņos.

  Mēs lietojam: Google Analytics

  Sīkdatņu izslēgšana
  Parasti jūs varat izslēgt sīkdatnes, mainot sava tīmekļa pārlūka iestatījumus, lai netiktu pieņemtas sīkdatnes. Tomēr tad, visticamāk, tiks ierobežota mūsu un daudzu citu pasaules tīmekļa vietņu funkcionalitāte, jo sīkdatnes ir ierasta moderno tīmekļa vietņu daļa.

  Iespējams, ka jūs satrauc ar spiegprogrammatūru saistītās sīkdatnes. Tā vietā, lai savā pārlūkā izslēgtu sīkdatnes, jūs varat atrast pret spiegprogrammatūru aizsargājošas programmas, kas nodrošinās tādu pašu rezultātu, automātiski dzēšot invazīvās sīkdatnes.