Saistību atruna - Multi-Mam LV

Esiet sveicināti šajā tīmekļa vietnē, kuras īpašnieks ir BioClin un/vai BioClin meitasuzņēmums, sadarbības partneris vai saistīts uzņēmums (šo BioClin Lietošanas noteikumu un nosacījumu kontekstā turpmāk saukti par BioClin Inc un tā meitasuzņēmumi, sadarbības partneri un saistītās kompānijas) (tīmekļa vietne). BioClin uztur tīmekļa vietni kā pakalpojumu tās apmeklētājiem, uz kuriem attiecas sekojošie vietnes Lietošanas noteikumi un nosacījumi (Lietošanas noteikumi un nosacījumi).
Lietojot tīmekļa vietni, jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem un nosacījumiem; ja jūs nepiekrītat Lietošanas noteikumiem un nosacījumiem, jūs nedrīkstat lietot vietni.
BioClin patur tiesības mainīt vietnes saturu un šos Lietošanas noteikumus un nosacījumus bez iepriekšēja brīdinājuma.
Tīmekļa vietnes satura lietošana
Jūs drīkstat apskatīt, lejupielādēt un izdrukāt vietnes saturu, ievērojot šādus nosacījumus: (a) saturu drīkst lietot tikai informatīvos nolūkos; (b) saturu nedrīkst nekādā veidā mainīt vai pārveidot. Jūs nedrīkstat pārpublicēt, izplatīt, izgatavot atvasinātus darbus vai izmantot saturu citā veidā, kas neatbilst šeit skaidri atļautajiem.

Jūs nedrīkstat ierāmēt vai izmantot ierāmēšanas tehnikas, lai ietvertu jebkuru preču zīmi, logotipu  vai jebkuru citu BioClin patentēto informāciju (tai skaitā attēlus, tekstu, lapas izkārtojumu vai formu) bez skaidras rakstveida BioClin piekrišanas. Jūs nedrīkstat izmantot nekādus meta tagus vai citu slēpto teksti, kuros ir izmantots BioClin nosaukums vai preču zīme, bez skaidras rakstveida BioClin piekrišanas. Jūs nedrīkstat izmantot BioClin logotipu vai citus patentētos attēlus vai preču zīmi kā daļu no saites bez skaidras rakstveida atļaujas.

Jums nav īpašumtiesību uz šīs tīmekļa vietnes saturu. Jebkāda neatļauta lietošana var novest pie juridiskām darbībām no BioClin puses.

Jebkuri apgalvojumi, kas ir ietverti šajā tīmekļa vietnē attiecībā uz BioClin nākotnes plāniem, saskaņā ar Federālo Drošības likumu ir nākotnes apgalvojumi. Netiek sniegti pārliecinoši apgalvojumi, ka nākotnes rezultāti tiks sasniegti, un patiesie rezultāti var materiāli atšķirties no aplēsēm, prognozēm un kopsavilkuma informācijas, kas atrodas vietnē. Svarīgi faktori, kas var izraisīt patieso rezultātu materiālu atšķiršanos, citu starpā, ir apspriesti BioClin SEC ievadītajā informācijā.
Atsauksmes, komentāri, saziņa un cita veida saturs
Jūs drīkstat iesniegt komentārus un sniegt citu saturu, kamēr vien saturs nav piedauzīgs, nelikumīgs, draudošs vai apmelojošs un kamēr vien saturs neskar trešās puses intelektuālo īpašumu vai privātumu. Turklāt šāds saturs nedrīkst saturēt programmatūras vīrusus, masu e-pastus, ķēdes vēstules vai cita veida mēstules. Jūs nedrīkstat izmantot nepatiesu e-pasta adresi, uzdoties par citu personu vai vienumu, vai citādi maldināt par attiecīgās informācijas izcelsmi.

Iesniedzot informāciju, jūs piešķirat BioClin neekskluzīvas, bezatalgojuma, mūžīgas, neatsaucamas un pilnībā licencējamas tiesības atveidot, lietot, pārveidot, publicēt, pielāgot, tulkot, izveidot atvasinātus darbus, izplatīt un attēlot attiecīgo satur visā pasaulē, izmantojot jebkur starpnieku. Iesniedzot informāciju jūs apliecināt un garantējat, ka tās saturs ir precīzs; jums pieder ir atļauja izmantot iesniegto saturu; un ka satura izmantošana neradīs zaudējumus nevienai personai vai vienumam.
BioClin tīmekļa vietnē piedāvātie produkti un pakalpojumi
BioClin tīmekļa vietnē piedāvā produktus un pakalpojumus. Kad jūs uzņematies iegūt noteiktu produktu vai pakalpojumu no BioClin šajā vietnē, jūs pieņemat arī attiecīgajam produkta vai pakalpojumam piemērojamo līgumu. Jūsu jebkura šajā vietnē piedāvātā produkta vai pakalpojuma izmantošana ir pakļauta attiecīgā produkta vai pakalpojuma līguma noteikumiem un nosacījumiem. Izņemot, kā norādīts attiecīgajā līgumā. BioClin negarantē, ka jebkurš šajā tīmekļa vietnē saturētais produkta apraksts vai saturs ir precīzs, aktuāls, uzticams, pilnīgs vai bez kļūdām.

BioClin vietnē piedāvātie produkti un pakalpojumi
BioClin piedāvā produktus un pakalpojumus vietnē. Kad jūs apņematies iegūt BioClin preci vai pakalpojumu vietnē, jūs piekrītat īpašajam nolīgumam, ko piemēro šim produktam vai pakalpojumam. Jebkuru šādu produktu vai vietnē piedāvāto pakalpojumu izmantošanu regulē vienošanās par šo produktu vai pakalpojumu noteikumi un nosacījumi. Izņemot gadījumus, kas minēti šajā līgumā. BioClin negarantē, ka jebkura produkta apraksts vai saturs, kas ietverts šajā mājas lapā, ir precīzs, aktuāls, uzticams, pilnīgs vai bez kļūdām.

BioClin siekia sąžiningai ir draugiškai bendradarbiauti su partneriais ir vartotojais. Skundų atveju BioClin siekia išspręsti problemas labiausiai civilizuotu bei draugišku būdu. Tais retais atvejais, kai reikia trečiosios šalies intervencijos, kreipkitės į “ODR” (internetinių ginčų sprendimo) platformą.