Multi-Mam Lanolin Lanolīns - Multi-Mam LV


Produkta apraksts


Multi-Mam Lanolin lanolīns ir ieteicams krūtsgalu plaisāšanas novēršanai un krūtsgala ādas audu stāvokļa uzlabošanai. Lanolīns – no aitas vilnas iegūti tauki – ir tradicionāls saplaisājušas ādas ārstniecības līdzeklis; Multi-Mam Lanolin lanolīns satur augstākās tīrības medicīnas kvalitātes lanolīnu, kas aizvieto ādas lipīdu slāni. Nav pārliecināts, ka tas ir produkts jums ir nepieciešams? Skatīt visus mūsu produktus.


Lejupielādes ievietošana

Klientu jautājumi


Vai Multi-Mam Lanolin lanolīns ir jānotīra pirms barošanas ar krūti?
Nē, tas ir nekaitīgs pat tad, ja bērns to norij, un tam ir neitrāla garša un smarža. Ir ļoti ieteicams lanolīnu uzklāt uzreiz pēc barošanas ar krūti. Ja lanolīns tiek uzklāts uzreiz pirms barošanas, mitrums var apgrūtināt jūsu mazuļa piesūkšanos krūtsgalam.

Cik bieži ir jālieto Multi-Mam Lanolin lanolīns?
Tik bieži, cik jūs vēlaties. Optimālai aizsardzībai lietojiet Multi-Mam Lanolin lanolīnu vismaz divas reizes dienā.

Kāds ir labākais Multi-Mam Lanolin lanolīna uzklāšanas veids?
Samīciet nelielu daudzumu Multi-Mam Lanolin lanolīna starp pirkstu galiem un uzklājiet uz visas krūtsgala zonas. Var būt noderīgi pirms uzklāšanas nedaudz sasildīt tūbiņu vai pašas plaukstas.

Kāda ir atšķirība starp Multi-Mam Lanolin lanolīnu un Multi-Mam Balm balzamu?
Lanolīns ir bāzēts uz visaugstākās tīrības vilnas taukiem. Multi-Mam Balm balzams ir uz augiem bāzēta alternatīva, kuras pamatā ir augu eļļas. Balzams ir mīkstāks un vieglāk uzklājams.

Es nepārtraukti ciešu no saplaisājušiem krūtsgaliem, kas sagādā lielas sāpes. Ko es varu darīt lietas labā?
Labākais risinājums ir vispirms lietot kompreses plaisu apstrādei, veicinot mitras sadzīšanas apstākļus. Lai novērstu turpmāku plaisāšanu, lietojiet ziedi. Multi-Mam Lanolin lanolīns stiprina ādas audus un uzlabo to stāvokli. Tas ir dabīgs, ar neitrālu garšu un smaržu. Nekaitīgs norīšanas gadījumā. Uztur ādas audus veselus un spēcīgus barošanas laikā un visas dienas garumā.

Kādi ir krūtsgalu problēmu cēloņi?
Vairākums krūtsgalu savainojumu rodas no nepareizas mazuļa piesūkšanās krūtsgalam. Ir svarīgi saprast, ka zīdīšanas laikā mazulis mutē iesūc visjūtīgāko krūtsgala audu daļu. Lietojot produktus, kas mazina ādas dabīgo aizsardzību, piemēram, šampūnu un ziepes, krūtsgali arī var sākt plaisāt. Visbeidzot, potenciālas krūtsgalu problēmas var radīt arī piena sēnītes infekcijas, ekzēma vai arī nosliece uz sausu ādu.

Ja jums ir vēl kādas problēmas vai jautājumi, sazinieties ar mums.
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Multi-Mam Lanolin
Average rating:  
 0 reviews