Multi-Mam Balm Balzams - Multi-Mam LV


Produkta apraksts


Multi-Mam Balm balzams ir ieteicams krūtsgalu plaisāšanas novēršanai un krūtsgala ādas audu stāvokļa uzlabošanai. Balzams nav lipīgs un viegli uzsūcas, aizsargā krūtsgala ādu, aizvietojot un papildinot dabīgos ādas taukus. Nav jānotīra pirms barošanas ar krūti. Nav pārliecināts, ka tas ir produkts jums ir nepieciešams? Skatīt visus mūsu produktus.


Lejupielādes ievietošana

Klientu jautājumi


Vai Multi-Mam Balm balzams ir jānotīra pirms barošanas ar krūti?
Nē, tas ir nekaitīgs pat tad, ja bērns to norij, un tam piemīt neitrāla garša un smarža. Ir ļoti ieteicams balzamu uzklāt uzreiz pēc barošanas ar krūti. Ja balzams tiek uzklāts uzreiz pirms barošanas, mitrums var apgrūtināt jūsu mazuļa piesūkšanos krūtsgalam.

Cik bieži ir jālieto Multi-Mam Balm balzams?
Tik bieži, cik jūs vēlaties. Ir ļoti ieteicams balzamu uzklāt uzreiz pēc barošanas ar krūti. Ja balzams tiek uzklāts uzreiz pirms barošanas, mitrums var apgrūtināt jūsu mazuļa piesūkšanos krūtsgalam.

Kāda ir atšķirība starp Multi-Mam Balm balzamu un Multi-Mam Lanolin lanolīnu?
Multi-Mam Balm balzams ir balstīts uz augu eļļām. Tā ir uz augiem balstīta alternatīva lanolīnam, kas ir balstīts uz dabīgajiem vilnas taukiem.

Es nepārtraukti ciešu no saplaisājušiem krūtsgaliem, kas sagādā lielas sāpes. Ko es varu darīt lietas labā?
Labākais risinājums ir vispirms lietot kompreses plaisu apstrādei, veicinot mitras sadzīšanas apstākļus. Lai novērstu plaisāšanu un mīkstinātu ādu, jūs varat lietot ziedi. Multi-Mam Balm balzams ir ziede, kas nostiprina ādas audus un uzlabo to stāvokli. Balstīta uz dabīgām sastāvdaļām, ar neitrālu garšu un smaržu. Nekaitīga pat tad, ja tiek norīta. Sniedz optimālu aizsardzību barošanas laikā un visas dienas garumā.

Kādi ir krūtsgalu problēmu cēloņi?
Vairākums krūtsgalu savainojumu rodas no nepareizas mazuļa piesūkšanās krūtsgalam. Ir svarīgi saprast, ka zīdīšanas laikā mazulis mutē iesūc visjūtīgāko krūtsgala audu daļu. Lietojot produktus, kas mazina ādas dabīgo aizsardzību, piemēram, šampūnu un ziepes, krūtsgali arī var sākt plaisāt. Visbeidzot, potenciālas krūtsgalu problēmas var radīt arī piena sēnītes infekcijas, ekzēma vai arī nosliece uz sausu ādu.

Ja jums ir vēl kādas problēmas vai jautājumi, sazinieties ar mums.Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Multi-Mam Balm
Average rating:  
 1 reviews
by Carol on Multi-Mam Balm

I just wanted to send a quick email to thank you for such an amazing product. There is absolutely no way that I could have continued to feed my daughter without the Multi-Mam Balm. I have recommended it in all of my breast feeding groups in Kildare, Ireland. Thank you so much.