Kā tas strādā - Multi-Mam LV


Kā tas strādā

Multi-Mam produkti novērš un apstrādāt diskomfortam pakļautus krūtsgalus, kā arī mazina mazuļa izjusto diskomfortu zobu šķilšanās laikā.

Multi-Mam Compresses kompreses un Multi-Mam BabyDent satur 2QR kompleksu. Šī aktīvā sastāvdaļa neitralizē kaitīgos mikrobus, radot mierinošus apstākļus un atbalstot ķermeņa dabīgos sadzīšanas procesus.

Multi-Mam Balm balzams un Multi-Mam Lanolin lanolīns novērš krūtsgalu plaisāšanu un atjauno dabīgās eļļas.

Mūsu maigie, taču efektīvie, produkti sniedz jums un jūsu mazulim vislabāko sākumu, mazinot zīdīšanas laikā radīto diskomfortu, kas daudzām sievietēm liek pārtraukt barošanu ar krūti agrāk nekā viņas to vēlētos.

Barošana ar krūti

Multi-Mam Compresses kompreses ir vienreizējas lietošanas kompreses, kas tūlītēji mazina zīdīšanas radīto diskomfortu. Kompreses ir mierinošas un rada mitrus sadzīšanas apstākļus, kā arī novērš infekcijas veidošanos un uzlabo ap krūtsgalu esošās ādas stāvokli.

Multi-Mam Balm balzams satur augu eļļas, šī sviestu un Peg 8 bišu vasku, kas visi kopā aizvieto un papildina krūtsgala ādas dabīgos taukaudus. Tādējādi tiek novērsta plaisāšana un saglabāta mīksta, lokana un veselīga āda. Tā ir uz augiem bāzēta alternatīva Multi-Mam Lanolin lanolīnam.

Multi-Mam Lanolin satur augstas tīrības lanolīnu, kas ir no aitas vilnas iegūti tauki. Šie dabīgie tauki atjauno ādas lipīdu slāni un ir plaši pazīstami, pateicoties to mitrinošajām īpašībām.

Zobu šķilšanās

Mēs zinām, ka zobu šķilšanās arī var būt sarežģīts process, tāpēc mēs Multi-Mam produktu klāstā esam iekļāvuši mierinošo BabyDent, lai palīdzētu jūsu mazulim pārdzīvot šo nekomfortablo un bieži vien arī augsta stresa līmeņa dzīves posmu.

Multi-Mam BabyDent arī ir balstīts uz dabīgām sastāvdaļām. Tas veido mīkstu aizsargājošo slāni uz jūsu mazuļa smaganām, kas mierina un samazina diskomfortu.

Multi-Mam produktu drošība

Visi Multi-Mam pašaprūpes klāsta produkti ir nekaitīgi mazulim norīšanas gadījumā, un tie pirms barošanas ar krūti nav jānotīra. Mūsu uzmantotās sastāvdaļas, kas galvenokārt tiek iegūtas no dabīgiem avotiem, ir augstākās kvalitātes. Tās ir klīniski izmēģinātas un to iedarbība un drošība ir apstiprinātas.