Aktīvās sastāvdaļas - Multi-Mam LV


Aktīvās sastāvdaļas

Galvenā Multi-Mam Compresses komprešu un Multi-Mam BabyDent sastāvdaļa ir 2QR komplekss (jāizrunā to cure; latviski - ārstēt). Šī dabīgā, uz augiem bāzētā sastāvdaļa neitralizē kaitīgos mikrobus, novēršot to pielipšanu pie audiem. 2QR komplekss atbalsta dabīgo sadzīšanas procesu un atjauno mikrobu floras dabīgo līdzsvaru. 2QR kompleksam nav zināmu blakusiedarbību.

Multi-Mam Lanoline ir izgatavots no augstas tīrības vilnas taukiem (lanolīns). Lanolīns ir dabīga eļļa, kas ir tuvākais cilvēka ādas taukaudu līdzinieks un kas sniedz aizsardzību krūtsgaliem. Multi-Mam Balm balzams ietver uz augiem bāzētu alternatīvu lanolīnam. Tas satur augu eļļas, kas aizvieto ādas taukaudus, kas tiek zaudēti zīdīšanas ceļā. Tas sniedz optimālu krūtsgalu aizsardzību.

Kas ir 2QR komplekss?

Viena no mūsu galvenajām sastāvdaļām ir globāli patentētais 2QR komplekss. Šis komplekss ir augsti rafinētu augu pasaules polisaharīdu maisījums.

2QR komplekss neitralizē kaitīgos mikrobus un neļauj veidoties infekcijai jeb mastītam. Kompleksam piemīt unikāla iedarbība, kas neļauj kaitīgajiem mikrobiem pieķerties cilvēka audiem. 2QR komplekss atbalsta dabīgo sadzīšanas procesu un atjauno mikrobu floras dabīgo līdzsvaru.

Lai redzētu 2QR kompleksu darbībā, noskatieties videoCitas mūsu produktu sastāvdaļas ietver mierinošas un mitrinošas augu eļļas un augstas tīrības vilnas taukus jeb lanolīnu, kas ir plaši pazīstams, pateicoties tā aizsargājošajām un mitrinošajām īpašībām..

Produkti sniedz tūlītēju atvieglojumu un iedarbību, neitralizējot kaitīgos mikrobus, radot mierinošus apstākļus un atbalstot dabīgos sadzīšanas procesus. Uzziniet vairāk par Multi-Mam produktu darbību un ietekmi