Kāpēc lietot Multi-Mam - Multi-Mam LV


Kāpēc lietot Multi-Mam

Multi-Mam piedāvāto inovatīvo pašaprūpes produktu klāsts var atrisināt gan māšu, gan mazuļu problēmas. Šie produkti novērš un apstrādā diskomfortam pakļautus krūtsgalus, kas var būt novērojami pirms un pēc barošanas ar krūti, un produktu starpā ir arī speciāli izstrādāts produkts, kas paredzēts mazuļu zobu šķilšanās simptomu atvieglošanai.

Multi-Mam pašaprūpes produkti: problēmas un risinājumi

Ideālā variantā jūs mazuļa zīdīšanas laikā jutīsities komfortabli un atbrīvoti. Taču diskomforts, kas var ietekmēt to, kā jūs jūtaties, ir bieža parādība. Piemēram, nepareiza mazuļa piesūkšanās krūtsgalam var izraisīt krūtsgala audu plaisāšanu un krūtsgala sāpes, tādējādi sabojājot jūsu zīdīšanas pieredzi un liekot jums zīdīšanas procesu pārtraukt ātrāk nekā plānots.

Mazuļiem diskomfortu var radīt zobu šķilšanās. Problēmu klāsts ir visai plašs – no pietūkušām smaganām, traucēta miega un aizkaitināmības līdz pat caurejai. Ir skaidrs, ka mazulim radītais diskomforts ir jāminimizē.

Multi-Mam produktu klāsts ietver Multi-Mam Compresses kompreses, Multi-Mam Balm balzams , Multi-Mam Lanoline lanolīns un Multi-Mam BabyDent. Dabīgi un efektīvi – šie produkti ir pieejami bez receptes, atvieglojot dzīvi noslogotām mātēm.

Dabīgas sastāvdaļas

Mūsu produktos izmantotās dabīgās sastāvdaļas ietver uz augiem bāzētu bioloģiski aktīvo 2QR kompleksu, no augiem iegūtas eļļas un lanolīnu, kā arī augstas tīrības eļļu, kas iegūta no vilnas taukiem.Kā tas strādā

Multi-Mam Balm balzams, Lano lanolīns un Compresses kompreses apstrādā un novērš zīdīšanas radīto diskomfortu. Kompreses sniedz tūlītēju atvieglojumu, neitralizējot kaitīgos mikrobus un atbalstot dabīgās dzīšanas procesus. Multi-Mam Balm balzams un Lanolin lanolīns aizsargā krūtsgalus barošanas laikā un novērš to saplaisāšanu. Multi-Mam BabyDent mazina mazuļa zobu šķilšanās laikā izjusto diskomfortu.